Wykładowcy

Wykładowcy

Grono nauczycieli Szkoły Bożych Liderów tworzą doświadczeni usługujący, od lat działający w darach służb i wykonujący pracę zakładania i budowania kościołów w naszym kraju.

Marcin Podżorski

Marcin Podżorski

UPodzorska

Urszula Podżorska

JSzarzec

Janusz Szarzec

MWrobel2

Marta Wróbel

UMatan

Urszula Matan

AOnyszczuk

Agnieszka Onyszczuk

MSeidler

Mary Seidler

MBrzezinska

Maria Brzezińska

Podejmij wyzwanie, które zmieni Twoje życie!

ZamknijButton

Marcin Podżorski

Inspirator i twórca Szkoły Bożych Liderów, starszy pastor Kościoła Chwały, autor książki „Kościół pełen chwały”. Z wykształcenia prawnik. Razem z żoną wychowują dwójkę dzieci.

ZamknijButton

Urszula Podżorska

Wykładowca w Szkole Bożych Liderów, pastor w Kościele Chwały. Wspiera męża w realizacji wizji i prowadzi modlitwę wstawienniczą Kościoła. Z zawodu śpiewaczka operowa. Razem z mężem wychowują dwójkę dzieci.

ZamknijButton

Janusz Szarzec

Dziekan Szkoły Bożych Liderów, pastor w Kościele Chwały, nauczyciel Słowa Bożego i mówca konferencyjny. Jeden z inicjatorów pionierskiej działalności zakładania i budowania niedenominacyjnych kościołów w naszym kraju. Od 30 lat czynnie działa w służbie. Rozległa wiedza teologiczna w połączenia z bogatym doświadczeniem w dziedzinie praktyki życia kościoła umożliwiają mu prowadzenie ludzi do realizacji ich powołań. Mieszka wraz z żoną w Warszawie.

ZamknijButton

Marta Wróbel

Wykładowca w Szkole Bożych Liderów, pastor w Kościele Chwały i prezeska zarządu Fundacji Nadzieja dla Przyszłości. Redaktorka naczelna półrocznika Głos Przebudzenia. W latach 2004-2011 redaktorka prowadząca kwartalnika: „Magazyn Chrześcijański CEL”. Zawodowo doradca w zakresie filantropii indywidualnej oraz fundraisingu. W roku 2015 otrzymała odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

ZamknijButton

dr Urszula Matan

Wykładowca w Szkole Bożych Liderów, pastor uwielbienia w Kościele Chwały i wiodący wokal w zespole Sound of Glory. Z wykształcenia muzyk i pedagog, doktor wokalistyki, wieloletnia śpiewaczka operowa. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w służbie. Jest autorką licznych pieśni, przez lata wykształciła nowe pokolenie ludzi oddanych uwielbieniu. Razem z mężem i synem mieszka w Warszawie.

ZamknijButton

Paweł Haponiuk

Wykładowca w Szkole Bożych Liderów, lider zespołu Sound of Glory, multiinstrumentalista i aranżer, wieloletni lider uwielbienia Kościoła Chwały. W pracy z 30 osobowym zespołem kładzie nacisk na rozwój osobistej relacji z Bogiem oraz umiejętności muzycznych.

ZamknijButton

Agnieszka Onyszczuk

Wykładowca w Szkole Bożych Liderów, pastor w Kościele Chwały. Jej służbę charakteryzuje silne prorocze wejrzenie i prowadzenie ludzi do osobistej i duchowej wolności. Z zawodu dziennikarz telewizyjny. Wraz z mężem i dwójką dzieci mieszka w Warszawie.

ZamknijButton

Mary Seidler

Wykładowca w Szkole Bożych Liderów, liderka służby młodzieżowej w Kościele Chwały, członek grupy uwielbienia Sound of Glory. Autorka tekstów i muzyki chrześcijańskiej. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Na co dzień zajmuje się marketingiem w social mediach.

ZamknijButton

Maria Brzezińska

Wykładowca w Szkole Bożych Liderów, liderka NoLimits – służby ewangelizacyjno-misyjnej Kościoła Chwały, podróżniczka. Jej motto życiowe brzmi: „Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia”. Na co dzień kieruje działem marketingu.